E::Save programmatūra, web kameras ar GPRS un citi jaunumi mūsu klientu izvēlei

12.01.2011

 Vēlot labāko 2011. gadā Energodata saviem klientiem piedāvā vairākus jaunumus:

 

Programmatūra E::Save (Norvēģija)

Paredzēta savākto enerģijas patēriņa datu analīzei un publicēšanai internetā. Programmatūra E::Save darbojās "mākonī" un piekļūt tai var tikai un vienīgi internetā. Ar Energodata.lv palīdzību E::Save ir pilnībā latviskota. Visas izvēlnes izveidotas tā lai intuitīvi varētu pārlūkot visis enerģijas un ūdens patēriņus pa stundām, nedēļām, mēnešiem un pat gadiem. Ir iespēja ievadīt programmatūrā vēsturiskos datus par iepriekšējiem gadiem. Var ievadīt arī tos datus, kas vākti tikai reizi mēnesī.

 

METERCAM (Zveidrija)

Kā uzsākt energoefektivitātes pasākumu kontroli ņemot vērā patēriņa izmaiņas? Ko darīt ja jānolasa vecā tipa skaitītāji? Unikāls un vienkāršs risinājums no Metercam. Tā ir fotokamera ar iebūvētu GSM modemu un SIM karti. Metercam nosūtīs uz e-pastu fotogrāfijas ar skaitītāja rādījumu tik bieži cik klients vēlās.

 

Jauni Braukmann filtri no Honeywell (Vācija)

Drīzumā Latvijā būs pieejami pilnīgi jauni Braukmann ūdens filtri no Honeywell. Tie izcelsies ar izturīgiem korpusiem un jaunām automātiskām skalošanas sistēmām. Cena būs simpātiskāka nekā esošajiem F74 tipa filtriem.

 

 

Visi jaunumi