Current Cost izplatīšana Latvijā. Testējam Google PowerMeter darbību.

23.03.2011

Tagad mājokļa eneltrības patēriņš vairs nav noslēpums. Uzstādiet elektrības patēriņa mērītāju ar interneta moduli. Mēs uzsākam nopietnāku sadarbību ar elektrības patēriņa mērītāju ražotāju Current Cost (Lielbritānija). Šis risinājums nodoršina elektrības patēriņa datu nogādāšanu internetā. Viens no pirmajiem pilotprojektiem ir siltumsūkņa darbības monitorings sadarbībā ar siltumaenergija.lv. Esam pārbaudījuši Current Cost kopā ar Google PowerMeter programmatūru. Jūs variet izvēlēties Current Cost interneta portālu vai nevainojamo Google PowerMeter. Ja vēlieties variet lieot abas šīs programmatūras. Tās nav jāinstalē tās ir pieejamas no jebkura datora vai viedtālruņa. Par programmu lietošanu nav jāmaksā!

Elektrības patēriņa mērītājs un viss nepieciešamais (sensorus līdz 150A, raidītāju, interneta moduli) maksā 159,00 Ls ieskaitot PVN. Rakstiet.

 

Ar prieku iesakām izmantot iPhone tālruņu aplikāciju elektroenerģijas patēriņa monitoringam. Video paraugs šeit

 

Droši zvaniet un rakstiet ar prieku piedāvāsim un palīdzēsim uzstādīt, ieregulēt enerģijas monitoringa risinājumus. Mēs piedāvājam risinājumus arī rūpniecībai, lielām ēkām un teritorijām. Mūsu risinājumus lieto A/S Aldaris, SIA Maxima Latvija, i/c Olimpia, SIA ABB.

Visi jaunumi