Jauni risinājumi mazcenas elektrības patēriņa monitoringam

27.01.2012

"Papildinam vēsturisko rakstu. 2017. gadā piedāvājam līdzīgu risinājumu - Smappee, kas atrodams mūsu interneta veikalā www.medusaka.lv.

Energodata.lv noliktavā jauns preču pievedums. Arsenāls paplildināts ar mazcenas elektrības patēriņa monitoringa risinājumu. Tas paredzēts neierobežota lieluma uzskaitēm. Līdz šim lielajiem patērētājiem (virs 100A) piedāvājām kompleksos monitoringa risinājumus EMCOS un E::Save. Tie ir augstas tehnoloģijas risinājumi, kas datus saņem tieši no skaitītājiem un to arhīviem. Gatvavojoties 4000+ klientu nonākšanai brīvajā tirgū 2012. g. 1. aprīlī, piedāvājam laikus izpētīt objektu patēriņa raksturu un iemeslus. Nopērkot mūsu iekārtas, lieliski var izsekot līdzi patēriņiem. To var paveikt pašu spēkiem vai piesaistot mūsu speciālistu. 

Jaunais risinājums ir Current Cost patēriņa monitors ar optisko nolasītāju CC-OPTO. Šo ierīci pieslēdz pie interneta un iegūst neierobežotu datu arhivāciju bez maksas! Lapas paraugs šeit. Ierīci var uzstādīt uz skaitītājiem, kuriem ir mirgojoša lampiņa. Ierīce nosaka lampiņas uzplaiksnījumu biežumu un aprēķina patēriņu. WEB lapā dati saglabājaš ar soli 1 x 5 min. Ierīces pilna komplekta cena 139,00 Ls (ar PVN).

 

Šāda izskatās datu lapa internetā:

Visi jaunumi