Produkcija

Energoefektivitāte ir jēdziens, kas  caurstrāvo visus Energodata piedāvātos produktus. Piedāvājam tehnoloģijas un risinājumus, kas nodrošina efektīvu enerģijas izlietojuma analīzi. Mēs piedāvājam enerģijas vadības un kontroles komponentes un programmatūru. Sākot ar temperatūras devējiem vai radiatoru regulatoriem no Honeywell un beidzot ar enerģijas pārvaldības programmatūru vai Tridium integrācijas risinājumus. Lieliska objektu, ēku energoefektivitāte un patstāvīga virzība uz attīstību ir uzņēmējdarbības panākumu ķīla. Nākotnes elektrības tarifi ir noslēpums, tāpēc jārīkojās šodien.

Plaša patēriņa preces piedāvājam iegādāties e-veikalā www.medusaka.lv

Mājokļa apkures regulēšana no iPhone vai Android tālruņa.

Honeywell produkti - devēji, izpildmehānismi, vadības bloki, termostati, ūdens filtri Braukmann, balansēšanas vārsti utt. Ēku energoefektivitāte nav iespējama ja tehnika nav kārtībā. Respektīvi visiem regulējošajiem izpildmehānismiem jādarbojas. 

"Dari Pats" BMS produkti (Centraline) - viss kas nepieciešams lai saviem spēkiem izbūvētu BMS sistēmu. Ēku energoefektivitāte maziem un vidējiem objektiem. Jūs līdz šim nodarbojāties ar servisu vai apkures sistēmu izbūvi? Laipni lūdzam paaugstināt Jūsu uzņēmuma kvalifikāciju iekļaujot pakalpojumu klāstā - energoefektivitāte!